Hayat Bazen Tatlıdır 5.Bölüm

Orjinal Film Adı:

Film Türü:
Film Süresi: Dk
Yönetmen:
Film Kalitesi: 720P
Tarih: 14 Kasım 2016
Kategori:

İzlenme 71
Film Fragmanı
Film İndir
Sineme Modu
Player Listesi
Kayıt Ol
Hayat Bazen Tatlıdır 5.Bölüm
Film Özeti
Hayat Bazen Tatlıdır 5.Bölüm, Hayat Bazen Tatlıdır 5.Bölüm Full izle , Hayat Bazen Tatlıdır 5.Bölüm Tek Parça , Hayat Bazen Tatlıdır 5.Bölüm 13 Kasım 2016 izle , Hayat Bazen Tatlıdır Son Bölüm izle , Hayat Bazen Tatlıdır Final izle
İyi Seyirler Filmmod

Online HD Hayat Bazen Tatlıdır 5.Bölüm İzle


Hayat Bazen Tatlıdır 5.Bölüm

Cerrah’ın Hayat’ı düştüğü durumdan kurtarmak için yine söylediği o yalan Hayat’ı tabiki daha çok kızdırmasına neden olur. Yaptığı her iyiliğin aslında yanlış anlaşıldığını gören Cerrah Hayat ile yine bir yemekte tüm olanları konuşmak ister. Hayat ile Cerrah’ın ilk randevusu nasıl geçecek? sizce ? Cerrah Hayat’a kendini doğru anlatabilecek mi? Yoksa romantik akşamları ayaklarına mı dolanacak? bakalım
Hayat kendince öğretmeni zor durumda bıraktığını düşündüğü için kendini affedemeyen Onur karakteri, okulu bırakma kararı alıp, eski işi olan bar şarkıcılığına geri döner. Peki onu bu kararından kim vazgeçirecek, Hayat mı? Cerrah mı?
Sevda’nın ablasına aslında yaptıklarını sindiremeyen Gözde, Sevda’yı yine dinlemez ve Burak’a yakın olmaya karar verir. Peki Burak Sevda da verdiği, Gözde’den uzak durma sözünü tutabilecek mi? sizce? Gözde ile Burak arasındaki yakınlaşmaya engel olamayan Koray, kimden yardım isteyecek mi?
birde Öte yandan Şerif, Birtanem’in satmayan tek şarkılık müzik CD’sini promosyon ürünü olarak kantinde yiyeceklerin yanında dağıtmaya başlar, tabii yüksek fiyat farkı karşılığında. Gedikpaşa Lisesi öğrencileri bu duruma öyle bir çare bulurlar ki, hem kazanan taraf olurlar hem de eğlenen…
Aslında HAYAT BAZEN TATLIDIR 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?
Gözde ve Burak arasındaki sıcaklıktan tedirgin olan Koray, Sevda’ya işbirliği teklif eder. Bu işbirliği en çok Hayat Hoca’ya zarar verecektir.

Hiç hak etmediği bir ithamla karşılaşan Hayat’ı düştüğü durumdan kim kurtaracak? Hayat Hoca’nın kurtulması Burak’ı nasıl bir çıkmazın içine sürükleyecek?

Onur okula dönmenin sevincini yaşayacakken kendini karmaşık olayların içinde bulacak.

Öte yandan Gedikpaşa Lisesi kantinine konulan kahve makinası para basıp Şerif ve Dilli Kaşarlıyı zengin edebilecek mi? Yoksa Loçkolar’ın planları okul idaresinin ayağına mı dolanacak?

Cerrah ve Hayat arasındaki sert rüzgarlar yerini tatlı esintilere bırakacak mı?