Baba Candır 46.Bölüm izle 13 Kasım 2016

Orjinal Film Adı:

Film Türü:
Film Süresi: Dk
Yönetmen:
Film Kalitesi: 720P
Tarih: 14 Kasım 2016
Kategori:

İzlenme 61
Film Fragmanı
Film İndir
Sineme Modu
Player Listesi
Kayıt Ol
Baba Candır 46.Bölüm izle 13 Kasım 2016
Film Özeti
Yufkacı Salih, ailesini korumak ve bir arada tutmak için aşırı büyük bir mücadeleye girişiyor. hekim Elif\`e karşı yavaş yavaş bir şeyler hissetmeye başlayan Salih\`in hayatı, Elif\`in eski kocası Kadir\`in araya girmesiyle çok karmaşık bir hal almaktadır. Kadir\`in çok aşırı tehlikeli bir adam olduğunu bilen Elif de, yufkacı Salih\`i ve çocuklarını Kadir\`in gazabından koruyabilmek için, Salih\`den irak durmaya karar veriyor. Bu sırada Haluk ve Ece cephesinde de, Haluk\`un eski uzatmalı nişanlısı Ayşegül\`şöhret holdinge gelmesiyle, Haluk eşi ve ex nişanlısı içinde kalıyor. Ayşegül, Ece\`ye Haluk\`u ondan geri almak için meydan okuyunca; Ece , Ayşegül\`e savaş açıyor. Emrecan ve Ceylan da, normal yollardan çocuk sahibi olamayacaklarını öğrenince, tüp bebek yöntemine karar veriyorlar; lakin Emrecan, bunun icin lüzumlu olan parayı ailesinden istemeye çekindiği icin, gene çakma çantacı kötü adamların kapısını aşırmak durumunda kalıyor. Nermin Hala\`nın yıllar önceki sözlüsü ve bir nevi kanlısı ismail, mahalleye dönüp, üstüne bir de muhtar adayı olunca; Nermin Hala\`nın maziye gömdüğü intikam duyguları kabarıyor, ve o da ismail\`e karşı bir savaş başlatıyor. BABA CANDıR 45. BöLüMDE NELER YAşANMışTı? Salih Elif ile yeni bir oyuna başlamıştır. Bu evcilik oyununda roller bellidir; Salih saf kocayı oynarken, Elif kötü cici anne rolü ile hem çocukları hem de Salih\`in sağlığını riske sokan tüm durumları raya oturtacaktır. Bu oyun ise azami Nermin ve Elif\`i karşı karşıya getirecektir. Haluk ve Ece holding\`i büyütme uğraşlarında yeni bir yapı şirketiyle anlaşma imzalar. ama bu şirketin sahibi Haluk\`un eski nişanlısı Ayşegül\`dür. Haluk\`u hayatına arka isteyen Ayşegül hiç bir entrikadan sakınmayacaktır. Ceylan ve Emrecan bebek sahibi olmaya kararlıdır. fakat bu yolda onları kötü bir süpriz beklemektedir. Salih ve Elif\`in evcilik oyunu aile hayatlarını nasıl etkileyecek? Elif\`in Salih ile kurduğu hayatı gizlice takip eden kim? Ayşegül\`ün oyunları Haluk ve Ece\`nin mutlu hayatını sarsacak mı?
İyi Seyirler Filmmod

Online HD Baba Candır 46.Bölüm izle 13 Kasım 2016 İzle


Baba Candır 46.Bölüm izle 13 Kasım 2016

Yufkacı Salih, ailesini korumak ve bir arada tutmak için aşırı büyük bir mücadeleye girişiyor. hekim Elif\`e karşı yavaş yavaş bir şeyler hissetmeye başlayan Salih\`in hayatı, Elif\`in eski kocası Kadir\`in araya girmesiyle çok karmaşık bir hal almaktadır.
Kadir\`in çok aşırı tehlikeli bir adam olduğunu bilen Elif de, yufkacı Salih\`i ve çocuklarını Kadir\`in gazabından koruyabilmek için, Salih\`den irak durmaya karar veriyor.

Bu sırada Haluk ve Ece cephesinde de, Haluk\`un eski uzatmalı nişanlısı Ayşegül\`şöhret holdinge gelmesiyle, Haluk eşi ve ex nişanlısı içinde kalıyor. Ayşegül, Ece\`ye Haluk\`u ondan geri almak için meydan okuyunca; Ece , Ayşegül\`e savaş açıyor.

Emrecan ve Ceylan da, normal yollardan çocuk sahibi olamayacaklarını öğrenince, tüp bebek yöntemine karar veriyorlar; lakin Emrecan, bunun icin lüzumlu olan parayı ailesinden istemeye çekindiği icin, gene çakma çantacı kötü adamların kapısını aşırmak durumunda kalıyor.

Nermin Hala\`nın yıllar önceki sözlüsü ve bir nevi kanlısı ismail, mahalleye dönüp, üstüne bir de muhtar adayı olunca; Nermin Hala\`nın maziye gömdüğü intikam duyguları kabarıyor, ve o da ismail\`e karşı bir savaş başlatıyor.
BABA CANDıR 45. BöLüMDE NELER YAşANMışTı?
Salih Elif ile yeni bir oyuna başlamıştır. Bu evcilik oyununda roller bellidir; Salih saf kocayı oynarken, Elif kötü cici anne rolü ile hem çocukları hem de Salih\`in sağlığını riske sokan tüm durumları raya oturtacaktır. Bu oyun ise azami Nermin ve Elif\`i karşı karşıya getirecektir.

Haluk ve Ece holding\`i büyütme uğraşlarında yeni bir yapı şirketiyle anlaşma imzalar. ama bu şirketin sahibi Haluk\`un eski nişanlısı Ayşegül\`dür. Haluk\`u hayatına arka isteyen Ayşegül hiç bir entrikadan sakınmayacaktır.
Ceylan ve Emrecan bebek sahibi olmaya kararlıdır. fakat bu yolda onları kötü bir süpriz beklemektedir.

Salih ve Elif\`in evcilik oyunu aile hayatlarını nasıl etkileyecek? Elif\`in Salih ile kurduğu hayatı gizlice takip eden kim? Ayşegül\`ün oyunları Haluk ve Ece\`nin mutlu hayatını sarsacak mı?

Filmes online
Yavaş Mı Yükleniyor ?
İndirerek daha hızlı bir şekilde film keyfi yaşabilirsiniz.
İnternet sağlayıcıları, Dizi - Film gibi web sitelerini akış hızını kısıtladı, bu yüzden süper yavaş görünüyor!
Etiketler: , , , , , ,