Beyaz Show 18 Kasım Yeni Sezon izle

Orjinal Film Adı:

Film Türü:
Film Süresi: Dk
Yönetmen:
Film Kalitesi: 1080P
Tarih: 18 Kasım 2016
Kategori:

İzlenme 86
Film Fragmanı
Film İndir
Sineme Modu
Player Listesi
Kayıt Ol
Beyaz Show 18 Kasım Yeni Sezon izle
Film Özeti
Beyaz Show 18 Kasım Yeni Sezon izle işte karşısınızda yep yeni bir yayın ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Beyaz Show programın ne zaman başlayacağını merakla bekliyorlardı. Kanal D ekranlarının en çok sevilen programı Beyaz Show bu gün ekranlara gelecek. Peki Beyaz Show bizleri nasıl bir formatta ve hangi sezon konuklarla ilk programını gerçekleştiriyor? İşte detaylar... Beyaz Show'un 18 Kasım Cuma günü konukları;Eypio, Hakan Altun,Özge Ulusoy, Seranay Sarıkaya, Ayla Çelik, Simge Sağın, Esra ve Sabit oluyor. Beyaz Show hasrete nokta koyuyor, yeni sezonun ilk bölümünü Berlin'den veriyor. Sevilen Beyaz Show 18 Kasım Cuma saat 23.30'da Kanal D ekranlarında Beyaz Show sezona farklı başladı… Bu yıl bir ilke imza atarak, izleyicisi ile buluşmak için dünyanın farklı şehirlerine giden Beyaz Show, adeta Avrupa’yı salladı. Hannover ile başlayıp, Düsseldorf, Antwerp, Frankfurt, Berlin, Melbourne ve Sidney ile devam eden turneye binlerce gurbetçi yoğun ilgi gösterdi. Sevdikleri sanatçıları yüz yüze görme şansına sahip olmaya çalışan seyirciler Beyaz Show’a katılabilmek için birbirleri ile yarıştı. Sevilen sanatçılar da yalnız bırakmadı! Kahkaha ve eğlencenin yıllardır olduğu gibi hız kesmeden devam ettiği Beyaz Show’u, Hakan Altun, Demet Akalın, Serenay Sarıkaya, Ayla Çelik, Kubat, Murat Dalkılıç, Simge Sağın, Tolgahan Sayışman, Özge Ulusoy, Eypio, Ben Bilmem Eşim Bilir programının eğlenceli çifti Esra-Sabit Şimşek gibi ünlü isimler de turne boyunca yalnız bırakmadı. Aylardır titiz bir çalışmayla, yepyeni projesini hayata geçirmeye hazırlanan Beyazıt Öztürk’ün Aralık’a kadarki programı da belli oldu! Kanal D’nin fenomen programı Beyaz Show, eşi benzeri görülmemiş bir formatla yeni sezona merhaba diyecek. Yıllardır her hafta cuma günleri seyircisini stüdyosunda ağırlayan Beyazıt Öztürk, bundan böyle konukları ile birlikte Türkiye ve Avrupa’daki farklı mekanlarda sevenleri ile buluşacak. Aylardır titiz bir çalışmayla, yepyeni projesini hayata geçirmeye hazırlayan Beyazıt Öztürk’ün Aralık’a kadar olan programı da belli oldu.
İyi Seyirler Filmmod

Online HD Beyaz Show 18 Kasım Yeni Sezon izle İzle


Beyaz Show 18 Kasım Yeni Sezon izle

işte karşısınızda yep yeni bir yayın ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Beyaz Show  programın ne zaman başlayacağını merakla bekliyorlardı. Kanal D ekranlarının en çok  sevilen programı Beyaz Show bu gün ekranlara gelecek. Peki Beyaz Show bizleri nasıl bir formatta ve hangi sezon konuklarla ilk programını gerçekleştiriyor? İşte detaylar…

Beyaz Show’un 18 Kasım Cuma günü konukları;Eypio, Hakan Altun,Özge Ulusoy, Seranay Sarıkaya, Ayla Çelik, Simge Sağın,  Esra ve Sabit oluyor. Beyaz Show hasrete nokta koyuyor, yeni sezonun ilk bölümünü Berlin’den veriyor. Sevilen Beyaz Show 18 Kasım Cuma saat 23.30’da Kanal D ekranlarında

Beyaz Show sezona farklı başladı…
Bu yıl bir ilke imza atarak, izleyicisi ile buluşmak için dünyanın farklı şehirlerine  giden Beyaz Show, adeta Avrupa’yı salladı. Hannover ile başlayıp, Düsseldorf, Antwerp, Frankfurt, Berlin, Melbourne ve Sidney ile devam eden turneye binlerce gurbetçi yoğun ilgi gösterdi. Sevdikleri sanatçıları yüz yüze görme şansına sahip olmaya çalışan seyirciler Beyaz Show’a katılabilmek için birbirleri ile yarıştı.

Sevilen sanatçılar da yalnız bırakmadı!
Kahkaha ve eğlencenin yıllardır olduğu gibi hız kesmeden devam ettiği Beyaz Show’u, Hakan Altun, Demet Akalın, Serenay Sarıkaya, Ayla Çelik, Kubat, Murat Dalkılıç, Simge Sağın, Tolgahan Sayışman, Özge Ulusoy, Eypio, Ben Bilmem Eşim Bilir programının eğlenceli çifti Esra-Sabit Şimşek gibi ünlü isimler de turne boyunca yalnız bırakmadı.

Aylardır titiz bir çalışmayla, yepyeni projesini hayata geçirmeye hazırlanan Beyazıt Öztürk’ün Aralık’a kadarki programı da belli oldu! Kanal D’nin fenomen programı Beyaz Show, eşi benzeri görülmemiş bir formatla yeni sezona merhaba diyecek.
Yıllardır her hafta cuma günleri seyircisini stüdyosunda ağırlayan Beyazıt Öztürk, bundan böyle konukları ile birlikte Türkiye ve Avrupa’daki farklı mekanlarda sevenleri ile buluşacak. Aylardır titiz bir çalışmayla, yepyeni projesini hayata geçirmeye hazırlayan Beyazıt Öztürk’ün Aralık’a kadar olan programı da belli oldu.
Findeen.com

Filmes online
Yavaş Mı Yükleniyor ?
İndirerek daha hızlı bir şekilde film keyfi yaşabilirsiniz.
İnternet sağlayıcıları, Dizi - Film gibi web sitelerini akış hızını kısıtladı, bu yüzden süper yavaş görünüyor!
Etiketler: , , ,

%d blogcu bunu beğendi: